Michaił Chorkow drugim stypendystą programu PASIFIC w IHN PAN!

26.11.2021 | 23.04.2024

[English version]

Z przyjemnością informujemy, że prof. Michaił Chorkow jest drugim stypendystą programu PASIFIC w Instytucie Historii Nauki PAN, gdzie będzie realizował projekt zatytułowany Transmission of texts and individualisation of knowledge at the end of the 15th century: Carthusian libraries as transregional hubs for accumulation of ideas and practices of their reception. Projekt jest interdyscyplinarny, a w naszym Instytucie prof. Chorkow będzie ściśle współpracować z prof. Jackiem Soszyńskim, a także z Pracownią Wiedzy o Dawnej Książce.

Jednocześnie informujemy, że do 30 grudnia 2021 trwa nabór wniosków do drugiego konkursu (Call 2) w programie PASIFIC, w którym zostanie przyznanych kolejnych 15 stypendiów. Więcej informacji o warunkach kandydowania oraz potencjalnych opiekunach naukowych z ramienia IHN PAN znaleźć można na stronie: https://pasific.pan.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt współfinansowany ze środków przeznaczonych na program finansowania badań naukowych i innowacji UE ,,Horyzont 2020” na podstawie umowy Nr 847639 o dofinansowanie działań ,,Marie Skłodowska-Curie” oraz ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki

Arrow Button Wróć

Polityka prywatności Więcej or ZAMKNIJ KOMUNIKAT